Kırsal Mahallelerimizde yol düzenlemesi için sözleşme imzalandı


Malkara Belediyesi ile Kalkanay İnşaat arasında 10 Temmuz 2023 Pazartesi günü saat 13.30’da 2023/569130 İhale Kayıt Numaralı Köyden Mahalleye Dönüşmüş Yerlerde Malzemesiz Ve Gerekli Görülen Kısımlarda Malzemeli Parke Taş Yol Düzenlemesi Yapım İşine Ait sözleşme imzalandı.

Malkara Belediyesi adına Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Kalkanay İnşaat şirket sahibi Yılmaz Kalkan arasında gerçekleştirilen imza töreninde Malkara Belediyesi Personeli Engin Karaca da yer aldı.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Kırsal mahallelerimizde Malkara Belediyesi olarak hizmetlerimizde hemşehrilerimize layık olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Köyden mahalleye dönüşen kırsal mahallelerimizde Malkara Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde bulunan yerlere her türlü hizmeti götürmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. 

Kırsal mahallelerimizde parke taş eksik olan yollarımızı tamamlamak amacıyla yayınlamış olduğumuz ihalenin sözleşmesini bugün imzaladık. İhaleye göre programlamalarımız kapsamında belirlenen kırsal mahallelerimizde toplam 20.500 m² parke taş çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. 

Yapmış olduğumuz sözleşmenin yasal süreçlerinin tamamlanmasının ardından ivedi olarak ihtiyaç duyulan kırsal mahallelerimizde 5 iş günü içinde çalışmalarımız başlayacak. Yer tesliminin ardından 100 takvim günü içinde işimiz tamamlanmış olacak. Malkara Belediyesi olarak merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan tüm hemşehrilerimizin refahı için çalışmalarımıza dur durak demeden devam edeceğiz.” diyerek düşüncelerini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir