Muharrem Çevik: “Rekor oy ile Onikişubat’ta değişim başlayacak”

KAHRAMANMARAŞ (İGFA) – Hem iktidarın hem de muhalefetin elinde olan belediyelerin uygun bir örneklik sergilemediğini savunan Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, belediyecilikte yeni bir anlayışı hakim kılacaklarını vurguladı.

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu’nun tanıtım toplantısında sahneye davet ettiği Gelecek Partisi Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Lider Adayı Muharrem Çevik ve tüm Kahramanmaraş adayları alkışlar ortasında iştirakçileri selamladılar. Lider Adayı Çevik program sonrasında yaptığı açıklamada, 31 Mart yerel seçimlerinde Onikişubat ilçesinde rekor bir oy alarak zafer kazanacaklarına olan inancını lisana getirdi.

YENİ BİR VİZYON VE LOKAL İDARE ANLAYIŞI

Çevik, “Türkiye’nin ve Onikişubat’ın geleceği için yeni bir yola ve vizyona ihtiyacımız var. Gelecek Partisi olarak, lokal idarelerde yeni bir anlayışı hakim kılacağız ve Onikişubat’ı geleceğe taşıyacak projelerimizle rekor oylar alacağımıza inanıyoruz,” dedi.

ÇEVİK: “ONİKİŞUBAT’I ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI YAPACAĞIZ”
Gelecek Partisi’nin lokal idarelerde bir ıslahat yapma gayesine vurgu yapan Çevik, “Merkezi idare ile mahallî idareler ortasındaki yetki dağılımı sıkıntılarını çözeceğiz ve Onikişubat’ı Anadolu’nun parlayan yıldızı yapacağız,” halinde konuştu.

ANADOLU’NUN TEKRAR YAPILANMASI İÇİN ÇAĞRI

Çevik, “Türkiye’nin nüfus yoğunluğu konusunda sosyoekonomik bir ihtilal yapma zorunluluğumuz var. Anadolu’daki büyük kentlerimizi ekonomik açıdan yine yapılandırarak, Onikişubat’ı da bu dönüşümün merkezi yapacağız,” dedi.

MUHARREM ÇEVİK’İN TANITIMI VE SELAMI

Davutoğlu’nun konuşmasının akabinde Muharrem Çevik, Gelecek Partisi’nin Kahramanmaraş Onikişubat ilçesi için vaat ettikleri projeleri ve gayeleri paylaştı. Çevik, “Onikişubat halkımıza selam olsun. Bizleri destekleyen herkese teşekkür ederim ve seçimlerde rekor bir oy ile zaferimizi ilan edeceğimize olan inancım tamdır,” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir